0533 350 49 26
         

Bostancı Karot

Firmamız Bostancı’da karot delme hizmeti vermektedir. Acil karotçu arıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Profesyonel, en az hasarla karot delme işlemi yapıyoruz. Karot delme hizmetimizin yanında karot ile ankraj filiz çalışmalarımız, beton zemin veya duvar kesme hizmetlerimiz de vardır.

Bostancı karotçu personelimiz çevreye minimum zararla karot delme ve beton kesme hizmeti vermektedir. Uzman ve güler yüzlü personelimiz sizlerin hizmetindedir. Bostancı karot firmaları içinde en iyi olduğumuzu belirtmek isteriz. Memnun kalacağınız bir karot hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bostancı’da karot işiniz için bizden fiyat almadan karot delme işi yaptırmamanızı öneririz. Firmamız Ataşehir, Kartal, Pendik ilçelerine de hizmet vermektedir.

Bostancı’da beton kesme işleriniz için de bizi arayabilirsiniz. Son teknoloji beton kesme makinelerimiz ile her açıda ve kalınlıktaki betonları titizlikle kesme işlemini yapmaktayız. Kadıköy Bostancı mahallesine ücretsiz servisimiz vardır.
Bostancı karot hattı: 0533 350 49 26

Başa dön