0533 350 49 26
         

Karotçu

Karotçu arıyorsanız doğru yerdesiniz. En hızlı en uygun fiyatla hizmetinizdeyiz. Telefonla bize ulaşmanız durumunda en uygun fiyata delim-kesim işi yaptırabilirsiniz.

Karotçu kimdir ne iş yapar ?

KarotçuKarotçu; beton, kolon, sert zemin gibi malzemelerin elmas uçlu profesyonel makineler ile delimi veya kesimi işini yapan eğitimli kişilere karotçu denir. Karot makinası ile profesyonel delme-kesme işi yapan kişiye denir. Karotçuların eğitim alması hem kanunen hem de kendi emniyetleri açısından büyük önem arzetmektedir. Keklik Karot bünyesindeki bütün personellerin eğitimi ve sağlık güvenceleri mevcuttur.

Karotçu personelimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde karot delme ve kesme işi yapmaktadır. Ayrıntılı bilgi için servis bölgelerimizi inceleyebilrsiniz. Keklik Karot olarak istenilen yerde istenilen derinlikte karotçu personelimiz tarafından ve genişlikte delme-kesme işi yapmaktayız.

Karotçunun tecrübe sahibi olması en başta aranan şartlardandır. Binaların elektrik, su ve doğalgaz hatlarının nerelerden geçebileceğini bilmesi gerekir. Beton delmelerde veya kesmelerde sorun çıkmaması için bu konu önemlidir.

Karotçu iş güvenliği alanında eğitim alan kişilerden olmalıdır. Günümüzde iş güvenliğine verilen önem neticesinde ekibimizin tamamı bu alanda eğitim almıştır.

Ekibimiz eğitimli karotçulardan oluşmaktadır. Projelerinizde hiç bir sorun çıkmaması için görevlendirdiğimiz karotçu personelimiz tam bir emniyet sağladıktan sonra işlerine başlamaktadır. Dolayısıyla sorunsuz bir şekilde karot delme ve beton kesme işleriniz tamamlanmış olacaktır.

Karotçu firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak Anadolu yakasında hizmet veren firmamız acil karot işlerinizde profesyoenl çözümler üretmektedir. Tecrübemizi işe yansıtarak sıfır hata ile delme kesme işinizi yapmaktayız.

Başa dön