0533 350 49 26
         

Pendik Karot

Pendikte karot hizmetimiz ile tüm Pendik’lilerin hizmetinizdeyiz. Bizden fiyat almadan karot delme, beton kesme işi yaptırmayınız. Hızlı servis hizmetimizden siz de yararlanın. Profesyonel ekibimiz ile çevreye hiç bir zarar vermeden temiz bir işçilik ile karot delme kesme işlerinizi yapıyoruz. Pendik’in tüm semt ve mahallelerine servis hizmetimiz mevcuttur.

Her türlü beto delme, beton kesme, karot ile delme, karot ile ankraj işleriniz tecrübeli personelimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır. Pendik karotçu arıyorsanız doğru yerdesiniz . Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Pendikte beton kesme hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Duvar veya zemin betonlarınızı itina ile profesyonel makinalarımız ile kesmekteyiz. Sorunsuz bir işçilik için bizi tercih edebilirsiniz.

Pendik ankraj hizmetimiz ile siz değerli Pendik müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kimyasal ankraj sistemlerimiz ile bina güçlendirme sistemleri yapmaktayız.

Pendik karot firmaları arasında ilk sıralarda yer alan firmamız her çeşit ve kalınlıktaki betonları titizlikle delme ve kesme işlemi yapmaktadır. Firmamız Tuzla, Kartal ilçelerinde de hizmet vermektedir.
Pendik karot, Pendik karotçu telefon: 0533 350 4926

Başa dön